Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kamarádi ze škol(k)y=)

14. 2. 2009

Chodím do super třídy a se mnou tam chodí dalších 23 suuuuuuuuper lidiček:) Některé mám dokonce na fotce,takže k nim něco písnu:)

 

Začnu sluníčkem,které se mnou sedí:)

Míšou

ObrazekObrazek

Miška je super holka,kterou mám fakt hodně ráda. Je to super kamarádka,která dokáže poradit prakticky se vším. Dokáže rozesmát a zlepšit náladu. Nebo jí se snad ničeho. Je to prostě postrach všech špatných nálad:D

 

 

 

Peťa

ObrazekObrazek

Peťule je strašně uřechtaná:DDDDDDDDDD Je s ní sranda a člověk se nenudí. Přestože se někdy rafneme,tak spolu vydržíme nemluvit asi tak minutu a to je ještě rekord,který nepadl:) Mám ji ráda a doufám,že se jí splní VŠECHNY její nejtajnější sny

 

 

 

Verča

ObrazekObrazek

Verča je príííííííííííma kamarádka,které se dá říct všechno. Přestože má plný program,vždy si najde chvilku a poslechne si to,co má člověk právě na jazyku. Zatím jsem ji skoro nikdy neviděla smutnou nebo naštvanou(když nepočítám občasné,,úlety":D). Doufám,že se meti námi nic nepokazí:)

 

a tady už jsou sluníčka spolu:)

vysmáté jako obvykle

Obrazek

Obrazek

 

Edithka 

Obrazek

Edithka je úplně super holka!!! Vždycky se s ní strašně nasměju a nikdy se nenudím. už máme hooodně věciček naplánovanejch...........viď Edit:)

je fajne mám ji ráda...:D

(ale jenom ráda!!)

 

postupem času se všecko dodělá:D

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář