Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karuška

 Obrazek

 

Karuška je klisnička, na které jezdím a kterou mám nejvíc ráda. je to můj miláček. Narodila se 30.5.2004, tekže jí jsou 4roky. Už od druhého roku žije ve stáji Fryšavský dvorec, kde jsem se s ním taky seznámila. 

 

Pamatuji si jak jsem vešla do stáje a ona se na mě podívala. Byla tam jediná a já se do ní hned zamilovala. Tenkrát pořád loudila a chtěla něco dobrého. Dokonce i kamarádka Peťa si toho všimla a dala mi ji na starost. Učila jsem se na ní jezdit, začala jsem na ní jezdit do přírody, poprvé jsem na ní skákala, byla to právě ona, kdo mi poprvé vyhodil a z koho jsem spadla. Zažili jsem toho strašně moc. Dokonce jsem na čtyři dny nešla do školy, jenom abych s ní mohla jet na zkoušky(kde byla mimochodem zařazena do genetických rezrv!!!) Mám ji strašně ráda.

 

Obrazek

Je třeba ale přiznat, že je to s ním někdy velmi těžké. Je tvrdohlavá a někdy i lenošná(no někdy:D) Člověku dá hodně zabrat s ní odjezdit 45 minut jízdárny. Ale je strašně jenmá bez sedla a dají se na ní dělat pokusy. Třeba jezdit v dámském sedu(bez sedla:)) nebo na ní ležet, stát, cvičit holubičku, a ssssssspousty dalších cviků. Ale je tvrdohubá!!

Obrazek

 

 

 

 

 

Její parketou je těžký zápřah a tah. Jakmile se zapřáhne za vůz, není k udrežení:) Šííííííííííleně ráda tahá. Je sice malá jako pony, ale tahá jako chlaďas:D  

 

Obrazek

Je to ta nejhuculka na světě a už se těším až bude mít taky svoje první hříbátko. Bude dobrá máma, protože hříbátka zbožňuje. Až se narodí, budu celý týden oslavovat, ale to bude asi až tak za roku nebo za dva:)

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fotka:Zuzka Buráňová

 

Obrazek

Obrazek

moc se omlouvám za tu hlavu:)

Obrazek

logo koně na mobil

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář