Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyvolávání duchů

1. 6. 2008

Na začátek bych chtěla moc a moc upozornit. S VYVOLÁVÁNÍM SI NEZAHRÁVEJTE!! Po tomhle světě se děje hodně věcí a já nechci aby se někomu něco stalo. A navíc, jakmile začnete vyvolávát a potom blbě odvoláte nebo neodvoláte vůbec, tak spoustě lidem přitěžujete. Třeba i mě, jelikož za mnou většinou ti duchové chodí a já potom poznám jaký měli den. Někdy jsou pěkně nakvašený, jelikož se je nikdo na něco ptal a jim to nebylo příjemné nebo si z nich dělal srandu, takže si s tím nezahrávejte!! Je to pro ty pokročilejší.

 

Budete k tomu potřebovat velký papír, nějakou fixu, svíčku(bacha, neberte si černou nebo zelenou a ani bych moc nedoporučovala voňavou, jelikož to odpoutává pozornost!), červené korálky(bez symbolu!! a přívěsku), tužku, tvrdý karton, kyvadlo,...to jsou základní věci, které budete potřebovat.

Na papír si rozepiště velkými písmeny abecedu a ano+ne(mezy ano a ne nakreslete křížek) Dál následuje svíčka. Je v celku jedno, kam si ji umístíte, ale kolem ní musíte položit do kruhu korálky(Upozornění: většina lidí říká, že vás svíčka před duchy ochrání, ale to není pravda!! je to pouze obět, kterou dáváte těm duchům a tím je prosíte aby byli milosrdní. Proto si ještě raději kolem sebe nakreslete křídou kruh) Nakonec si vezměte tvrdý karton, ketrý propíchnete tužkou tak, aby se ta tužka nehý bata a aby to vytvořilo jakousi šikminu(hrot tužky musí směřovat dolů)

Prsty zlehka položte pod tužku na šikmou plochu a hrot tužky dejte na křížek mezi ano a ne. Poté už můžete začít. Na duchy mluvte zdvořile a pečlivě volte otázky(nechcete je přece urazit!!), mluvte s nimi s úctou a respektem!!! Taky musíte mít energii a čas a musíte zamezit tomu aby vás někdo nevyrušil. Nevyvolávejte s lidmi, ketří v duchy nevěří(nejspíš by se s vámi ten duch ani nebavil, jelikož je to uráží!!) Jestliže s vyvoláváním nemáte zkušenosti, raději si najděte někoho, kdo to umí, je docela možné, že by se vám mohlo stát něco zlého(jako i mě, když jsem to zkoušela poprvé). nevyvolávejte sami!! Bere to hodně energie a ta se bere lépe z více lidí nežli z jednoho(nebudete tak unavení). je docela možné, že za vámi přijde úplně jiný duch, než jste čekali a může vám něco udělat, takže pozor!!(a hlavně s velkou oblibou klamou lidi démoni!!!!!)

 

Pokud nějaký duch přijde a chtěl by vám ublížit, tak právě ten kruh, ketrý bede kolem vás ho zastaví, ale může vás pěkně vyděsit, ale nemohou se do vás vtělit!! Když to budete zkoušet tak se držte tohoto návodu a dávejte pozor, mohlo by se vám to vymknout z rukou a potom se to už vrátit nedá!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář